Церква ХВЄ "Слово віри" Варшава, Słowo wiary Warszawa

Пильнуйте, стійте у вірі, будьте мужні, будьте міцні, хай з любов'ю все робиться в вас!

1Коринтян 16:13-14

Основи віровчення
Церкви Християн Віри Євангельської

Біблія – це живе Боже Слово і відкриття, через яке Він показує Себе і звертається до людини. Це богонатхнена книга, яка являється основою і авторитетом у вченні Церкви.

Бог наш – Господь один, Який створив небо і землю, все видиме і невидиме та проявив Себе в трьох Особах. Отець, Син і Дух Святий – це   три Особи Божества, які відрізняються між собою в проявах і служінні, але по Своїй природі і сутності рівні між Собою силою, славою, вічністю, всюдиприсутністю і являються Одним Богом.

Ісус Христос є Син Божий, Який прийшов в тілі. Він в повній мірі по Своїй природі вічний і несотворенний Бог, що прийняв тіло людини,  став жертвою примирення між Богом і людиною та помер за наші гріхи. Третього дня Він воскрес, вознісся на небо і сидить праворуч Отця, як Єдиний Посередник між Богом і людиною.

Дух Святий – це є Особа Божества. Він відроджує дух людини, хрестить спасенних людей в тіло Ісуса Христа, наділяє їх силою і дарами для збудування Церкви. Дух Святий веде, вчить і зрощує Церкву, направляючи її до вічності.

Людина – це Боже творіння, створена по образу і подобі Бога, яка має дух, душу і тіло. Тільки людина зі всього творіння Божого є особистістю, яка має розум почуття і волю.

Спасіння ми отримуємо тільки завдяки вірі в жертву Ісуса Христа. Через гріх Адама все людство стало грішним і відчуженим від Бога і Його слави. Але Бог, полюбивши людей, послав Свого Сина Ісуса Христа, щоб спасти всіх, хто вірить в Нього. Кожна людина, яка повірить в Ісуса Сина Божого і визнає не просто свої гріхи, а свою гріховність, як свій внутрішній стан, отримає прощення і спасіння Боже, ставши Божим дитям.

Церква – це збір спасенних Богом людей, які є тілом Ісуса Христа, де Він являється Головою. Церква є результатом спасаючої місії Христа. Вона заснована і побудована Ним і бере свій початок в день П’ятидесятниці, коли Дух Святий зійшов на апостолів. Вона  не є продовження Ізраїля і не являється духовним Ізраїлем. Це спасенні люди зі всіх народів.

Завіт – це договір. Бог захотів мати завітні відносини з людиною. В цей Завіт людина входить через віру в жертву Ісуса Христа і публічне визнання та сповідання своєї віри через водне хрещення. Це занурення в воду не є омиттям гріхів, а символом смерті гріховної людини і воскресіння нової. Цей видимий акт відбувається в Ім’я Отця і Сина і Святого Духа так, як заповідав Христос. Основою цього завіту являється жертва Ісуса Христа, яку Церква згадує через видиму заповідь «причастя», де вино символізує кров Христа, а хліб Його тіло.

Вічне життя – це Божа обітниця для тих, хто вірить в Нього і Його спасіння через віру в Ісуса Христа. Це життя після смерті, яке ніколи не закінчиться, і до цієї цілі Дух Святий направляє сьогодні Церкву.

Молитва покаяння – це звернення людини до Бога про те, щоб Він простив гріхи і прийняв до сім’ї спасенних людей.

“Отець мій небесний, я дякую Тобі, що ти полюбив мене любов’ю вічною. Ти цю любов доказав тим, що Твій Син Ісус Христос помер за мої гріхи. Я визнаю себе грішною людиною і потребую Твого прощення і спасіння. Я прошу Тебе, прости мене, очисти мене і прийми мене як Свою дитину. Я Визнаю Ісуса Христа як Сина Божого та мого особистого Господа і Спасителя. Тому прошу, ввійди в моє серце, в моє життя та зміни його. Допоможи мені жити так як цього хочеш Ти. Дякую Тобі, Батьку мій, що Ти почув мою молитву і приймаєш мене”.

запрошуємо

Доїзд до зупинок: Kościeliska, Tużycka автобусами 140, 190, 199, 340, 512, 738

ul. WYBORNA 20, WARSZAWA

ЗАТЕЛЕФОНУЙте

Якщо потрібна інформація, якої немає на сайті, ми з радістю надамо її.

+ 48 504 739 000
+ 48 728 524 002

напишіть

Якщо Вам потрібна молитовна підтримка - напишіть, ми будемо молитися за Вас

ukrainskizbir@gmail.com