Церква ХВЄ "Слово віри" Варшава, Słowo wiary Warszawa

Хто такий Ісус?

Можливо, безліч разів ти чув це Ім’я від оточуючих людей. Але ніколи не придавав цьому особливого змісту. Так хто ж Він насправді? Навіть коли все в житті йде, здавалося б, по твоєму сценарію, все одно з’являється відчуття, неначе чогось бракує. Ти сам не можеш дати відповідь на це питання. Воно десь дуже глибоко, в твоєму серці…

Ти щойно купив автомобіль, про який давно мріяв. Але, на жаль, за три дні ейфорія пройшла. І знов це відчуття порожнечі всередині.

Ти відчув смак дивовижних подорожей, побачив світ у всіх його фарбах… Але, якщо ти не познайомишся з Творцем, знову нахлине порожнеча. І так може продовжуватися протягом усього життя.

Любий друже, Ісус – це той, Хто може замінити все і всіх. Проте Його ніхто і ніщо замінити не зможе. Твоя душа завжди буде підсвідомо шукати саме Його. Якщо ти втомився заповнювати пустоту в середині себе, тобі набридло постійно бути в пошуках, звернися до Ісуса прямо зараз. Там, де ти є. Йому не потрібні надумані фрази. Він чекає на твоє щире серце.

“Дорогий Ісусе! Я довго блукав в пошуках щастя. Мої спроби не принесли бажаного результату. Я приходжу до Тебе такий як є. Вірю, що Ти помер на Хресті заради мого спасіння. Пробач, що я стільки часу жив без Тебе. Довіряю Тобі всього себе. Пануй у моєму житті. Амінь”.