Церква ХВЄ "Слово віри" Варшава, Słowo wiary Warszawa

“Від однiєї крови створив увесь рiд людський для проживання по всiй землi, наперед визначивши часи i межi їх перебування, щоб вони шукали Бога, чи не вiдчують Його i чи не знайдуть, хоч Вiн i недалеко вiд кожного з нас: бо ми Hим живемо‚ i рухаємось‚ i iснуємо, як i деякi з ваших вiршотворців говорили: «Ми Його i рiд»”.Дії 17:26-28

Усі люди на землі створені Богом для однієї мети – для спілкування! Саме через близьку спільність людина обов`язково пізнає Творця. Тільки Бог може відкрити справжній сенс життя для кожного.

Після гріхопадіння все змінилося в гіршу сторону, адже диявол хитрістю зумів відвернути людей від Бога – Істинного Джерела життя. Ворог душ людських обманув людей і тепер тримає їх в омані, щоб вони не пізнали головної цілі – життя зі своїм Богом! Тому Христос і віддав Своє життя, щоб зруйнувати владу та діла сатани і повернути людей до їхнього Небесного Отця!

Одного разу в молитві прийшла така думка: «Про що ти шкодуєш у відносинах з твоїм батьком?». Про одне: «Я не мав з ним спілкування…». Хоча ми проживали в одному домі, щодня бачилися, він годував та одягав мене, але ми ніколи не спілкувалися з ним «по душам».

Мені пригадується історія про Юду, який був обраним апостолом. Він завжди знаходився та жив поряд з Ісусом. Христос любив його. Навіть на останній вечері, коли повстало питання про зраду, Ісус не викрив Юду перед усіма, Він чекав до останнього, але той не нахилив своє серце до Божої любові, а відступив та загинув…

Ми живемо на землі, яку створив Бог. Ми створені по образу та подобі Божій. Ми живемо, рухаємось та існуємо на Божій землі. Для чого? Для однієї мети – спілкування з Отцем, з нашим Богом!

Щоб не жаліти, що витратили все своє життя, а найголовнішим знехтували… Нехай ці слова закарбуються в нашій пам’яті, щоб ми не забули про любов нашого Батька і не втратили спілкування з Ним!

 Старший пастор церкви    Олександр Дем’яненко