Відділ освіти церкви “Слово Віри" у Варшаві

Завдання християнської освіти: навчити думаючу людину вірити, а віруючу людину думати.

Християнська освіта в церкві «Слово Віри» має три основних етапи навчання і формування людей в вірі.

1. Підготовка до водного хрещення

Першим кроком церковної християнської освіти, є підготовка людей до водного хрещення.
Ісус Христос, завершуючи своє земне служіння, залишив для Своїх учнів велике і основне доручення, яке вони повинні виконати на цій землі:

“А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав:
Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, і хрестіть їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів".
Матвія 28:18-20

Якщо уважно проаналізувати слова Христа, можна зауважити, що спочатку потрібно людину навчити, потім її хрестити, і тільки після того, як людина прийняла хрещення, вчити її всіх основ науки Христової і принципів святого життя. Але, що потрібно вчити перед хрещенням? Нерідко можна побачити, як людину намагаються навчити перед хрещенням того, що потрібно вчити її після хрещення. Як результат, для людини, яка тільки прийняла Христа і ще мало розуміє, буває дуже важко це все усвідомити і запам’ятати. Тому перед хрещенням потрібно вчити людей не церковним доктринам на академічному рівні, а вчити їх про Христа і Його спасіння, яке людина отримала завдяки вірі в жертву Ісуса і покаянню перед Ним.
Це навчання не є богословськими дослідженнями чи вивченням основ віровчення Церкви. Ціллю навчання є роз’яснення новонаверненій людині, початкових Біблійних понять про її віру, спасіння, суть водного хрещення і напрямок життя, який вона вибрала прийшовши до Бога.

2. «Слідуй за Мною…» – життя в Бозі

Наступний крок церковного навчання є закладення основ в практичному житті і слідуванні віруючої людини за Христом. На цьому етапі людині допомагають через душеопікунську працю розібратись більш глибше з її минулим яке може негативно впливати на неї (якщо в цьому є потреба). Навчити людину принципам молитви та дослідження Слова Божого і святого життя.

“Отож ті, хто прийняв його слово, охристилися… І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах". Дії 2:41-42

3. Школа «Maranatha»

Третім кроком навчання є більш глибоке дослідження Писання і основ християнської віри та їх практичного застосування.

Цілі навчання:
1. Утвердити членів церкви в тій вірі, яку вони мають.
2. Вдосконалити загальне розуміння істин Божих,  змінивши мислення і відношення.
3. Систематизувати знання.

“Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!". Івана 5:39

Відповідальни за відділ освіти
Ігор Вознюк +48 606 640 135