Відділ недільної школи церкви “Слово Віри" у Варшаві

“І взяв Він дитину, і поставив її серед них. І, обнявши її, Він промовив до них: Коли хто в Ім’я Моє прийме одне з дітей таких, той приймає Мене…". Марка 9:36-37

Дитинство — це початок життя, дитинство в недільній школі – початок життя на міцному фундаменті християнських, моральних цінностей

Недільна школа – це місце духовного розвитку дитини на основі вивчення Божого Слова, а також початковий етап зростання Церкви. Сьогодні ці дітлахи — лише учні, а вже завтра — молодь, нове покоління. Саме тому недільна школа є найкращим помічником у батьківському вихованні дітей. Наша недільна школа складається з 4 груп.

Заняття проводяться відповідно до віку (від 3 до 12 років), враховуючи індивідуальні потреби дітей. У доступній формі ми навчаємо дітей біблійних істин та принципів, вчимо жити так, як цього хоче Бог.

На заняттях окрім вивчення Біблії, ми співаємо, граємо, виконуємо творчі завдання. Заохочуємо дітей не просто запам’ятовувати біблійні вірші та історії, а роздумувати, аналізувати та робити висновки.

Намагаємось долучати дітлахів також до прийняття участі у святкових служіннях нашої Церкви.

Будемо раді бачити ваших дітей на уроках нашої недільної школи!

Недільна школа — це служіння не одного дня на тиждень, а щоденна праця вчителів та батьків.
Кожна дитина — це майбутнє нашої країни, тому давайте створювати його разом!

 

Відповідальна за служіння недільної школи
Інна Радченко +48 578 428 941