Пильнуйте, стійте у вірі, будьте мужні, будьте міцні, хай з любов’ю все робиться в вас!

1 Коринтян 16:13-14

Ми віримо:

Господь Бог – Господь один. Він є Всемогутній Творець, що створив небо і землю, все видиме і невидиме, а також людину, по образу і подобі Божому, відкривши Себе в трьох Особах. Отець, Син і Дух Святий – це три вічні Божественні Особи, Які відрізняються між собою в проявах і служінні, але в Своїй природі і сутності рівні між Собою і є Одним Богом.

Біблія – це істине, живе і вічне Боже Слово, звернене до людини, через яке Бог відкриває Себе і істини про Себе. Біблія є Богонатхненою Книгою, написаною людьми, керованими Святим Духом, і є безпомилковою основою і авторитетом у вченні Церкви.

Ісус Христос є Син Божий. Він в повній мірі в Своїй природі вічний, несотворений Бог, і повноцінна людина одночасно. Він будучи Богом прийняв тіло людини, став жертвою примирення людини з Богом, померши за гріхи всього людства. Третього дня Він воскрес, вознісся на небо і сидить праворуч Отця, як Єдиний Заступник і Посередник між Богом і людиною. Тільки вірою в Ісуса Христа людина може отримати примирення з Богом, спасіння від гріхів і вічне життя з Ним.

Завіт – це договір. Бог захотів мати завітні відносини з людиною. В цей Завіт людина входить через віру в жертву Ісуса Христа, покаяння і визнання своєї віри через водне хрещення. Занурення в воду не є омиттям гріхів, а символом смерті гріховної людини і воскресіння нової. Цей видимий акт відбувається в Ім’я Отця і Сина і Святого Духа, так як заповідав Христос. Основа цього завіту – це жертва Ісуса Христа, яку Церква згадує через видиму заповідь «причастя», де вино є символом крові Христа, а хліб ­- символ Його тіла.

Церква – це збір спасенних Богом людей. Це не організація, а духовний організм, який є символічно тілом Ісуса Христа, де Він є Головою. Церква є результатом завершеної, спасаючої місії Христа. Вона заснована Ним і бере свій початок від дня П’ятидесятниці, коли Дух Святий зійшов на апостолів. Церква ­- це не духовний Ізраїль і не його продовження, а спасенні люди зі всіх народів.

Другий прихід Христа. Церква живе вірою і надією на те, що Ісус Христос, будучи вічно живим, прийде другий раз на землю так, як Він вознісся на небо, щоб судити всіх живих і мертвих. Перед Його другим приходом буде вознесіння церкви на зустріч з Христом в небесах, і церква буде жити вічно з Ним.

Святе життя – це життя посвячене Богу і відділене від гріховності світу. В момент покаяння людина стає повноцінно і досконало праведною, святою і чистою через жертву Ісуса Христа. Святість, яку людина отримала як дар, стає основою для процесу освячення впродовж всього її життя. Свята людина освячується не для досягнення святості або спасіння своєї душі, а для преображення в характер Христа в практичному житті. Людина, яка називає себе святою, але не живе святим життям, не може бути подібною до Христа, і в результаті – не може бути з Ним.

Відношення до світу. Під словом світ церква розуміє не життя на цій землі, а гріховну систему і принципи, які керуються гріхом і злом. При тому, що церква живе в цьому світі, вона відділена від нього принципами Царства Божого, які основуються на Біблії. Будучи відділеною від світу, місія церкви не закритись від нього, а йти в світ, щоб спасати людей, приводячи їх до Христа.