У 2014 році була запроваджена перша домашня група української діаспори у Варшаві. Проводились щоденні вечірні молитви, співали християнські пісні та спілкувались будуючі відносини один з одним. 

2016 рік став офіційним роком реєстрації церкви “Український збір” у Варшаві та рукопокладення священнослужителем Олександра Дем’яненка.

2019 рік – церква динамічно розвивається. Відкриваються  помісні церкви в інших містах Польщі.

  • Рукопокладено декілька служителів для допомоги у звершенні служіння.
  • Працює відділ освіти та вивчення Біблії.
  • Розвивається молодіжне служіння.
  • Активно проводиться Євангелізація.

У 2022 році, розуміючи виклик війни ми не могли стояти осторонь та з першого дня війни створили координаційний центр допомоги біженцям, гарячу лінію та надавали консультації з перетину кордону, поселення, працевлаштування, юридичної допомоги, у т.ч. легалізації перебування у Польщі та багатьох інших питань. Понад 50 волонтерів день та ніч робили все можливе, щоб допомогти біженцям.

У червні 2022 року назву церкви змінено на “Слово Віри".

У серпні 2022 року відкрито “LIFE центр" у м. Варшаві, де можливе безкоштовне вивчення польської та англійської мови, отримання  емоційної, психологічної та духовної підтримки, що  допомагає адаптуватися в Польщі.

У вересні розпочато діяльність дитячого садочку під назвою “Безпечна пристань", який став інтеграційним середовищем для українців і поляків, де основою виховання дітей є християнські цінності.

Діяльність церкви “Слово Віри" в YouTube 

Ми віримо: Господь Бог – Господь один. Він є Всемогутній Творець, що створив небо і землю, все видиме і невидиме, а також людину, по образу і подобі Божому, відкривши Себе в трьох Особах. Отець, Син і Дух Святий – це три вічні Божественні Особи, Які відрізняються між собою в проявах і служінні, але в Своїй природі і сутності рівні між Собою і є Одним Богом.

Якщо ти потребуєш молитовної підтримки або розмови,

зв’яжись з нами

+48 504 739 000